GPS technologie flexibel inzetbaar op meerdere machines
Bij Loon- en Grondverzetbedrijf Dekkers Maasbommel hebben we een Volvo EWR150E graafmachine met Steelwrist X18 draaikantelstuk én een Volvo L90H wiellader uitgerust met Unicontrol GPS-technologie. Met de multi-machine licentie en uitwisselbare cabkit zetten ze het slimme gedeelte eenvoudig van de ene naar de andere machine over.
✅ Eén systeem, meerdere machines – Slim investeren zonder onnodige kosten voor hardware/software die niet wordt gebruikt.
✅ Eenvoudig wisselen – Schakel gemakkelijk tussen de machines op de tablet in de machine.
✅ Unicontrol Cloud – Altijd up-to-date machinebestanden, zonder usb-sticks, zonder gedoe of dataverlies.
✅ Flexibel opschalen – Voor kortdurende projecten zijn huur-cabkits beschikbaar, zodat de andere machinevoorbereiding optimaal met GPS ingezet kan worden.
GPS machinebesturing waar je U tegen zegt!
