Maximale precisie met GPS machinebesturing voor infra
Bij Arno Honcoop uit Chaam, specialist op het gebied van graafwerken voor boven- en ondergrondse infra, hebben we zijn nieuwste Liebherr mobiele kraan uitgerust met GPS-technologie van Unicontrol.
✅ Engcon draaikantelstuk – Unicontrol ondersteunt álle sensoren van het Engcon DC2 draaikantelstuk, inclusief rotatie en tilt, dit resulteert in een maximale flexibiliteit en optimale geleiding, ongeacht de stand van de bak.
✅ Nieuwste Liebherr joysticks – Voor ultieme controle en een nauwkeurige proportionele bediening en extra functies van de kraan.
✅ Unicontrol 3D GPS-machinebesturing – Met de universeel inzetbare software op het 10-inch display werkt de machinist moeiteloos met 3D-modellen vanuit de cloud of maakt hij eenvoudig een eigen ontwerp voor dagelijkse situaties op basis van zelf ingemeten punten met de machine.
✅ SECUREFIX robuuste GPS-antenne-installatie – Permanente en diefstal remmende bevestiging van de GPS-antennes, waardoor storingen worden voorkomen en de machinist dagelijks kostbare tijd bespaart.
Iedere Unicontrol gebruiker kan rekenen op de vlotte ondersteuning van SURVEYOUR met een unieke schermovername-tool en getailleerde cloud diagnose, zodat jij het maximale uit je investering haalt!
